Херсонський міський голова Володимир Сальдо привітав майбутніх школярів. 29 травня очільник міста завітав до дитячого садочку №1, де малеча святкувала свій перший випускний. Родичі майбутніх школярів разом з вихователями влаштували дітям справжнє свято з випускними сукнями для дівчаток, концертною програмою та забавками. Потішився успіхам малих херсонців і Володимир Сальдо.

– Щиросердно вітаю всіх дітей та батьків із першим випускним балом, і співчуваю вихователям. Адже їм завжди сумно прощатися із кожним випуском діточок, у яких вони вкладали свої серця та душі. Проте я приєднуюся до їхніх вітань та побажань щодо гарного подальшого навчання у школах міста. І від себе хочу додати: не забувайте своїх перших вчителів, адже вони завжди вас пам’ятають та є найщирішими вашими друзями!

Херсонський ясла-садок №1 санаторного типу для ослаблених та частохворіючих дітей Херсонської міської ради засновано у 1980 році. У дошкільному закладі функціонує 12 груп, з яких 4 – логопедичні. У закладі виховується 273 дитини, при  нормативній наповнюваності 198 дітей. Ясла-садок користується великим попитом серед батьківської громади міста. Його залюбки відвідують діти з усіх мікрорайонів Херсона. Діяльність ясел-садка №1 забезпечують 68 працівників, з яких – 34 педагогічні працівники.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *