З 14 травня по 5 червня 2012 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті під умовною назвою «Автобус-2012».

З числа працівників ДАІ та представників територіального підрозділу Укртрансінспекції УДСБЕЗ УМВС формуються мобільні групи та організовується робота з вжиттям заходів реагування на факти допущених порушень вимог безпеки пасажирськими перевізниками й водіями автобусів під час перевезення пасажирів. Посилено контроль за дотриманням вимог безпеки під час організації та здійснення перевезень дітей до місць відпочинку, на екскурсії тощо.

Проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які за даними Укртрансінспекції мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками.

Під час перевірок пасажироперевізників особлива увага приділяється питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Наряди ДПС ДАІ документуватимуть допущені водіями автобусів грубі порушення Правил дорожнього руху, у тому числі перевищення обмежень швидкості руху автобусів, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів, порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної  картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.


Прес-служба УДАІ області


Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *