27 квітня заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Мельник провів засідання обласного штабу на період весняно-літної заборони 2012 року на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в зоні контролю Головного держаного управління охорони використання і відтворення живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області, який було створено для проведення заходів по охороні рибних запасів на період нересту риби та інших водних ресурсів у 2012 році та до складу якого увійшли керівники понад 15 наукових установ, організацій, природоохоронних та правоохоронних органів, громадських об’єднань.

Під час засідання обласного штабу було розглянуто хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 березня 2012 року №233. Зокрема відповідними розпорядчими документами встановлено терміни заборони на спортивне та промислове рибальство у 2012 році, визначено дозволені ділянки для здійснення любительського рибальства у період заборони, знаряддя лову та норму вилову.

Також до початку весняно-літної заборони інспекторами Херсондержрибохорони на рибогосподарських водоймах області встановлено 125 інформаційних щитів про заборону рибальства. Співробітниками УМВС створено 6 рибоохоронних постів, які охоплюють 16 дільниць. За результатами перевірки викрито 527 фактів браконьєрства, починаючи з 01 квітня 2012 року порушено 9 кримінальних справ, та вилучено 3 тис кг риби.

За результатами проведення засідання обласного штабу, заступник голови обласної державної адміністрації надав доручення відповідним органам виконавчої влади провести інвентаризацію та паспортизацію водних об’єктів Херсонщини. Також Михайло Мельник додав, що в подальшому буде створено робочу групу по виконанню «Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об’єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року”.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *