студентиКультура благодійництва в херсонській студентській спільноті має міцний фундамент – Волонтерський центр «Власний вибір»  при Херсонському Державному університеті. Протягом двох років волонтерський актив вишу начолі з Мариною Осадчою  опікується дітьми Новокиївської школи-інтернату Каланчацького району: проведено чимало заходів на базі цього інтернату, збирається гуманітарна допомога – одяг, іграшки, солодощі, книжки… Дітям-вихованцям інтернату допомога і увага потрібні постійно, тому студенти систематично підтримують своїх підопічних. Творча ініціатива молодих волотнерів та благодійників вилилася в цікаву і благородну акцію «Волонтерський ярмарок», який відбувся 26 квітня у Херсонському державному університеті за підтримки Херсонського обласного благодійного фонду «Захист». 

У якості товарів були презентовані поробоки та HAND MADE, плетіння косичок, печиво особистого ґатунку тощо… Факультети із запалом змагалися за збір благодійних пожертв, вирішивши на зібрані кошти облаштувати ігровий майданчик в  інтернаті. Дух щирого захоплення справою відчувався в очах кожного, хто брав участь в акції, і це дало свій результат. За п’ять годин роботи ярмарку зібрано майже дві с половиною  тисячі грівень благодійних пожертв.

Хтось скаже, що це замало? Можливо… Але згадайте себе в студентські роки і одразу зрозумієте, що це насправді заслуговує на повагу! А краще – приєднайтеся до студентів і  допожіть їм зібрати більшу суму, щоб святкування Міжнародного дня захисту дітей в Новокиївському інтернаті пройшло на новому ігровому майданчику, на який так чекають скривджені долею діти.

Фонд «Захист»  пишається тим, що Волонтерський центр «Власний вибір» при ХДУ став його надійним і міцним молодіжним крилом на шляху відродження філантропії  на Херсонщині. 

Сподіваємося на підтримку студентської ініціативи земляками.

 

Наталія Бабій – менеджер ХОБФ «Захист»


В закладки!

Можливо буде цікаво:

  1. Херсонці допомогли онкохворим дітям
  2. У Херсоні призначено муніципальні стипендії
  3. У Херсоні цінують знання
  4. В Херсоні хочуть змінити обличчя головного проспекту
  5. Керівництво Херсонщини підтримує розвиток благодійності
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *