24 квітня о 13.00 год. до чергової частини МНС зателефонував чоловік і повідомив, що замінована будівля Суворовського райвідділу міліції. З приміщення Суворовського РВ було евакуйовано 70 чоловік. Працівники вибухово-технічного відділу НДЕКЦ при УМВС провели огляд приміщення, прилеглої території і вибухових пристроїв чи вибухівки не виявили. Роботу Суворовського РВ було відновлено. На охорону громадського порядку було задіяно 35 співробітників міліції. Слідчим відділом райвідділу порушено кримінальну справу за ч.1 ст.259 КК України “За відомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності”.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу жартівника. Ним виявився 34-річний херсонець, хворий на шизофренію. Того дня чоловік вживав алкоголь і чіплявся на вулиці до перехожих, ображав їх. Люди викликали міліцію і чоловіка доставили до Суворовського райвідділу міліції, де з ним провели профілактичну бесіду, після чого відпустили. Уже вдома чоловік вирішив помститися і повідомив про замінування райвідділу. Коли його вдруге доставили до міліції, то він поводився неадекватно, тож викликали лікарів. Медичні працівники впізнали у жартівнику свого пацієнта, який періодично проходить курс лікування.

Слідчий у присутності адвоката взяв пояснення у чоловіка. Незабаром буде призначена судово-психіатрична експертиза. Усі зібрані матеріали будуть передані до суду. Якщо експертиза визнає, що чоловік психічно хворий, то буде прийнято рішення про його примусове лікування. Якщо ж чоловіка визнають цілком здоровим, він нестиме відповідальність згідно чинного законодавства.


СЗГ УМВС

В закладки!

Можливо буде цікаво:

  1. У Бериславській центральній районній лікарні відкрито спеціалізовану палату для лікування працівників міліції
  2. Викрасти автомобіль наказали голоси з підсвідомості
  3. Організація належної роботи опорних пунктів – спільна справа органів місцевого самоврядування та міліції
  4. Призначено нового начальника податкової міліції ДПА у Херсонській області
  5. У Херсонській області чоловік вбив свою односельчанку
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *