28 березня, за участі керівництва області і міста, а також тисяч городян, в Херсоні по вул. Залаегерсег, 18 урочисто відкрито першу чергу ТРЦ «FABRIKA».

Свято розпочалося з 13.00, щогодини проводились різноманітні конкурси, акції, розіграші призів. О 16.00 розпочалася феєрична концертна програма за участі українських та іноземних груп «Янсен Кукансен», «Фабула», «Kiss forever band» (Угорщина), «Bonfire» (Німеччина), Потапа та Насті.

Крім того, під час концерту були оголошені імена учасників 5 ювілейного Міжнародного фестивалю «Крок у майбутнє».

Символічну червону стрічку перерізали безпосередньо на сцені голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, голова обласної ради Віктор Пелих, міський голова Володимир Сальдо. Вони привітали місто з відкриттям одного з найбільших торговельно-розважальних центрів на півдні України і запевнили, що наше місто й надалі буде розвиватись, даруючи городянам все нові й нові можливості. 

Кожен відвідувач ТРЦ «FABRIKA» міг переконатись у вражаючих масштабах цього торговельно-розважального об’єкту: загальна площа – 82 тис. кв.м; площа оренди – 65 тис. кв.м, більше 200 магазинів, парковка на 2,5 тис. автівок тощо. У торгово-розважальному центрі розташовані гіпермаркет продовольчих товарів, ресторани, магазини побутової техніки, одягу, взуття, аксесуарів тощо. Незвичайним є і тематичне внутрішнє оздоблення центру, яке відображає радянську епоху 60-70-х років. 

На час проведення заходів з відкриття ТРЦ «FABRIKA» тимчасово, з 15.00 до 22.00, було перекрито рух всіх видів транспорту по вул. Залаегерсег, від площі 50 років СРСР до Бериславського шосе. Тож, цей відрізок проїзної частини, так би мовити, створив додаткову атмосферу свята, адже перетворився на величезну пішохідну зону для прогулянок молоді.

За розпорядженням міського голови, охорону громадського порядку забезпечувало Херсонське міське управління УМВС України в Херсонській області. Крім того, ведучі концерту Дядя Жора і Андрій Бурим повідомили численній публіці, що громадський транспорт працюватиме до 24.00.

Фінальним акордом свята став грандіозний салют.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *