Із початком весни за дорученням В. Сальдо розпочато проведення «чистих» четвергів та суботників. Під час одного з таких заходів за участі комунальних, обслуговуючих підприємств, співробітників закладів охорони здоров’я і побутового обслуговування населення міський голова звернувся до херсонської громади із закликом спільно зробити наше місто чистішим:


Дорогі херсонці!


З кожним днем ми все більше відчуваємо подих весни. Кожен день наближує нас до дуже важливої події – Євро-2012, коли в нашу країну і наше місто приїдуть багато гостей. 

Гарний господар наводить лад в оселі до приходу гостей. Наш з вами спільний дім – наше місто.

Долучайтесь до роботи із благоустрою Херсона, яку ми вже розпочали. На вулиці вийшла комунальна техніка, ми чистимо проїжджу частину і тротуари, обрізаємо дерева. В Херсоні вже зовсім скоро з’являться нові фонтани, розквітнуть нові клумби, будуть відремонтовані фасади будинків.

Шановні херсонці, давайте наведемо лад там, де ми живемо і працюємо, поруч зі своїми підприємствами і будинками. Щоб наше місто було таким же гарним, як його мешканці, а гості бажали повернутися сюди знову і знову.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *