Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Миколи Костяка «Про першочергові завдання щодо поліпшення роботи в сфері енергозабезпечення, енергоощадності та енергоефективності Херсонської області» створена робоча група з підготовки та реалізації заходів щодо поліпшення роботи в сфері енергоефективності, яка сьогодні провела своє перше засідання.

Учасники робочої групи затвердили загальну структуру програми «Енергоефективна Херсонщина – 2020» та обговорили концепцію інформаційно-просвітницької роботи, яка включає в себе проведення низки семінарів та тренінгів по всій області з практичних питань підвищення енергоефективності кожної будівлі, проведення інформаційної роботи у ЗМІ, тощо.

Керівник робочої групи радник голови облдержадміністрації Валентин Підвисоцький наголосив, на важливості створення реєстру проектів, які потребують першочергової реалізації у 2012 році в рамках виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010 – 2015 роки. 

Згідно із домовленістю учасників робочої групи, пілотною територією реалізації програми будуть об’єкти у різних районах області. Перелік об’єктів  учасники робочої групи мусять визначити до наступного засідання.


Можливо буде цікаво:

  1. На Херсонщині обговорили проблеми енергоефективності
  2. Для реалізації проекту ФОП “Чуклов” не вистачає дозволів
  3. Про проведення громадської експертизи діяльності ОДА щодо захисту прав дітей
  4. Розпочалися співбесіди голови ОДА з керівництвом районів та міст області з питань соціально-економічного розвитку області
  5. Керівництво Херсонщини вирішує проблеми екологічних ресурсів
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *