У 2012 році виповнюється 50 років підписанн договору між містами-побратимами Херсоном та Шуменом. 
З 1 березня по 11 квітня 2012 року департамент містобудування та землекористування міської ради спільно з Херсонською міською громадською організацією «Болгари Херсона» оголошують закритий бліц-конкурс на визначення кращої концептуальної ідеї пам’ятного знаку, присвяченого дружбі українського та болгарського народів.Журі конкурсу очолив директор департаменту містобудування та землекористування міської ради Олег Білоглазов. До складу журі увійшли: голова правління громадської організації «Болгари Херсона» Юрій Палічев, народний художник України, голова Херсонської обласної організації Національної спілки художників України Володимир Чуприна, голова Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України Галина Авраменко, головний архітектор м. Херсона Любов Мойсеєва-Покришева, архітектори міста тощо. 
Участь у конкурсі беруть окремі фахівці, авторські колективи та юридичні особи, які отримали письмове запрошення від замовника конкурсу з зазначенням теми конкурсу, термінів його проведення, розмірів премій та вимог і завдань учасникам і місцем та датою подання конкурсних проектів. 
Для відзначення кращих пропозицій встановлюються три премії:
перша – дві туристичні путівки до Болгарії на 7 днів кожна; 
друга – 1500 (одна тисяча п’ятсот) грн.;
третя – 1000 (одна тисяча) грн. 
Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, повинні з 1 по 5 березня 2012 року подати письмову заявку щодо участі у конкурсі та одержати у організатора конкурсу конкурсну документацію та вихідні дані для проектування.
Подання проектів на конкурс здійснюється його учасниками організаторові конкурсу до 9 квітня 2012 року за адресою: м.Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 122, тел.: (0552) 26 42 68      .
Для отримання програми, умов конкурсу та інших конкурсних матеріалів учасникам необхідно звернутися до головного спеціаліста управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування Артема Амеліна (м.Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 122, телефон (0552) 26 42 68 ).

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *