29 лютого відбулось засідання конкурсного комітету на визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №14 «ХБК – вул. І.Кулика – мкр. «ІІ Таврійський», №15 «ХБК – Житлоселище – мкр. «Шуменський», №26 «ХБК– вул. І.Кулика – вул. Безроднього». 
До конкурсу не було допущено претендента-перевізника ВАТ «Таксі-Сервіс». Таке рішення прийнято відповідно до чинного законодавства у зв’язку з тим, що підприємство подало до участі у конкурсі недостовірну інформацію, має несплачені штрафні санкції у розмірі 149,600 тис. грн., накладені Головавтоінспекцією в Херсонскій області, та подані конкурсні пропозиції не відповідають додатковим умовам конкурсу.На обслуговування маршруту №14 було заявлено два претендента-перевізника – комунальне підприємство «Херсонський комунальний транспортний сервіс» та ПАТ «Ремпобуттехніка-Херсон». Згідно з бальною системою оцінки пропозицій претендентів, переможцем визнано комунальне підприємство «Херсонський комунальний транспортний сервіс».
Переможцем на маршрутах №15, 26 визнано ПВКП «Анта Шиппінг», яке було єдиним учасником конкурсу, що претендував на ці маршрути.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *