Депутати міської ради беруть активну участь у великій кількості проектів соціального спрямування. Про це розповіла секретар міської ради Зоя Бережна.
Так, наприкінці жовтня п.р. в Комишанській школі №26 відбувся осінній ярмарок за підтримки депутата міської ради Ігоря Грека. На цьому святі врожаю діти спільно з батьками та вчителями презентували односельцям та гостям кулінарні вироби української національної кухні, приготовлені власними руками, а також оригінально оформлені композиції із овочів та фруктів. Кошти, отримані на ярмарку, були передані до дитячого відділення лікарні ім. А. і О.Тропіних для надання допомоги немовлятам, від яких відмовилися батьки.Депутати міської ради не обходять увагою і дітей з особливими потребами. Так, у кінці серпня п.р. в нашому місті відбувся концерт всесвітньо відомого хореографічного колективу «Легенди Грузії». Під час проведення концерту його організатори – депутати міської ради Еліко Маркелія та Станіславом Трошиним пообіцяли відремонтувати вхід до спеціалізованої загальноосвітньої школи №2. Наприкінці жовтня роботи по облаштуванню входу до школи були завершені.
3 листопада відбувся день відкритих дверей в дитячому будинку «Теремок» та урочисте відкриття соляної кімнати, необхідної для лікування та профілактики лікування органів дихання, підвищення імунітету дітей. У цьому заході взяли участь і депутати міської ради, які привезли малечі комплекти дитячої постільної білизни, іграшки та фрукти.
3 грудня – Міжнародний день інвалідів. «Соціальний захист інвалідів – це важлива, необхідна справа, про яку ми повинні згадувати не тільки напередодні цієї дати, а й протягом всього року», – наголосила З. Бережна, – «Сьогодні депутати підтримують людей та дітей з особливими потребами, голосуючи на кожному пленарному засіданні за надання їм матеріальної допомоги». 
«Це лише частина тієї великої роботи, яка робиться всім депутатським корпусом», – зазначила З. Бережна.
Щодо коштів, виділених на соціальний захист, З. Бережна нагадала, що 2010 року із міського бюджету було виділено 188 тис. грн., у 2011 – 150 тис. грн. 
Крім того, депутати міської ради беруть активну участь у заходах із озеленення міста. 
17 листопада у мікрорайоні Корабел в сквері по вул. Патона відбулася акція «Посади дерево» за участі учнів шкіл № 3, 9, 57, депутата міської ради Василя Федіна та секретаря міської ради. Завдяки цій акції висаджено 60 саджанців кленів. 
В рамках цієї ж акції 18 та 23 листопада висаджено 230 дерев у парку ім. Георгія Дмитрова. В акції взяли участь депутат міської ради Дмитро Больбот, мешканці будинку № 26 по вул. Димитрова, № 4, 6 по проспекту Будівельників, № 203 по вул. Робочій та учнів шкіл № 51 та № 55.
22 листопада депутати міської ради разом із міським головою взяли участь у висадці ялинок біля будівлі виконавчого комітету міської ради.
Також депутати міської ради проводять активну роботу на виборчих округах. Днями за ініціативи та підтримки депутата міської ради Віктора Шевчука закінчилися роботи з відновлення освітлення вулиці Кооперативної.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *