25 листопада до чергової частини Голопристанського райвідділу міліції зателефонував 60 – річний мешканець с. Чулаківка, який повідомив, що за місцем мешкання невідомі особи скоїли незаконне заволодіння його транспортним засобом «ЗАЗ-СЛАВУТА». На місце виїхала слідчо-оперативна група для зясування обставин угону автомобіля. Заявник пояснив, що десь о десятій годині вечора свій автомобіль поставив у приміщення гаражу, двері якого зачинив на навісний замок, а через годину машини вже на місці не було. У зв’язку з тим, що автомобілем заволоділи практично шляхом вільного доступу, тобто замок був спиляний, але ніякого шуму у дворі не було, у власника підозра впала на свого 15-річного онука. Чомусь чоловік був упевнений, що саме онук взяв автомобіль, бо такі прецеденти вже траплялися неодноразово.

Через деякий час, прийнятими мірами розшуку, транспортний засіб було знайдено, кинутим на ґрунтовій дорозі вздовж каналу, поблизу с. Пам’ятне Голопристанського р-ну. При огляді автомобіля пошкоджень не виявлено, вилучено відбитки пальців рук. Транспортний засіб під розписку було повернуто власнику.

Співробітники Державтоінспекції направилися додому до підозрюваного. Хлопець не став відпиратися. Автомобіль він зі своїм 14-річним товаришем взяли покататися, зїздити розважитися до сусіднього села, а коли у баці скінчилося пальне машину кинули на дорозі.      

         Неповнолітніх «угонщиків» разом з батьками доставили до місцевого відділу міліції, там вони дали свідчення де зізнаються у скоєному.

         На даний час по факту незаконного заволодіння транспортним засобом ведеться слідство.

 

                                                        Прес-служба УДАІ Херсонської області

 

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *