За участі 69 депутатів міської ради відбулось пленарне засідання ХІІІ сесії міської ради. У ньому взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації – керівник апарату В’ячеслав Білий та п’ятеро представників Миколаївської міської ради.
Після традиційного вшанування успішних городян, які наполегливою працею і високим професіоналізмом сприяють розвитку Херсона, оголошення депутатських запитів та заяв, міська рада перейшла до розгляду порядку денного.На початку засідання депутат М.Райтаровський, обраний по багатомандатному виборчому округу від Херсонської міської організації Політичної партії «Вітчизна», оголосив про створення у міській раді депутатської групи «Удар», до якої увійшло 5-ро депутатів: Олег Бузін, обраний по багатомандатному виборчому округу від Херсонської міської організації партії «Удар Віталія Кличка»; Еліко Маркєлія, обрана по багатомандатному виборчому округу від Херсонської міської організації Політичної партії «Вітчизна»; Андрій Семенчев, обраний по одномандатному виборчому округу № 10 від Херсонської міської організації Політичної партії «Вітчизна»; Заурбек Сікоєв, обраний по багатомандатному виборчому округу від Херсонської міської організації Політичної партії «Удар Віталія Кличка». Очолив групу М.Райтаровський.
Протягом пленарного засідання міською радою ухвалено 55 рішень. 
З питанням про виконання постанови Гоподарського суду Херсонської області щодо визнання нечинним п. 1.3 рішення міської ради стосовно відмови одній з приватних фірм в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки під торговельний комплекс депутати не визначились. 
Не визначились вони також з питанням про розгляд протесту прокурора м. Херсона на пункт 1 рішення міської ради від 06.07.2007 №504, яким надано дозвіл 9-ом громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд із земель запасу.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *