З метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів та відповідно до розпорядження Президента України від 28 листопада 1992 року № 185/92-рп „Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні» було започатковано щорічне відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів.

Дане рішення стадо свідченням приєднання нашої країни до Міжнародного співтовариства та наслідком проголошення Генеральною асамблеєю ООН цієї дати як Міжнародного дня інвалідів.

Протягом багатьох років Мінпраці здійснювало організацію та проведення на загальнодержавному рівні заходів, присвячених відзначенню Міжнародного дня інвалідів в Україні.

Державною службою з питань інвалідів та ветеранів заплановано проведення 3-4 грудня 2011 року в Центрі дійового та культурного співробітництва „Український дім» низки загальнодержавних заходів, в яких активну участь візьмуть громадські організації, що об’єднують інвалідів.

Зокрема, у ці дні буде організовано виставку художньо-прикладних творів інвалідів, експозицію досягнень вітчизняної протезно-ортопедичної галузі та продукції підприємств громадських організацій інвалідів, виставку виробів підопічних та вихованців будинків-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *