До редакції газети “Постфактум” надійшло звернення, яке було внесене на розгляд депутатом Херсонської міської ради від «ВО «Батьківщина» Станіславом Трошиним та підтримане всіма політичними силами.

Звертаються депутати міськради до віце-прем’єра Бориса Колеснікова. Зміст цього звернення наступний:

 Віце-прем’єр міністру України

Колеснікову Б.В.

Звернення

Херсонської міської ради

 Шановний Борис Вікторович!

 Керівництвом ДП «Укрзалізниця» прийнято рішення про скасування низки швидких та пасажирських потягів, що прямують через станцію Херсон та інші станції Херсонської області. Зокрема з 07 листопада 2011 року в розкладі відсутній потяг №65 сполученням Миколаїв –Москва, з  08 листопада потяг №375 Херсон-Харків, з 27 жовтня потяг №391 Херсон – Ясинувата, з 30 жовтня потяг №655 Херсон-Керч. З 30 жовтня 2011 року потяги сполученням №612 Миколаїв-Нікополь та №627 Миколаїв – Кривий Ріг, які на ділянках Миколаїв – Херсон та Херсон-Апостолове виконують функцію приміських і є безальтернативними, переходять з розряду щоденних до розряду потягів, що ходять по окремим дням. Такі дії керівництва підприємства призвели до значного зростання соціальної напруги в місті Херсоні через неможливість херсонців, що відбувають у відрядження та на навчання дістатися до міст Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Нікополь, Армянськ, Джанкой, Керч. А також неможливість мешканців районів Херсонської та Миколаївської області прибути на роботу та на навчання в місто Херсон.

У зв’язку з вищезазначеним звертаємось до Вас з проханням вплинути на керівництво ДП «Укрзалізниця» з метою відновлення руху потягів за вказаними маршрутами.

 

Депутати Херсонської міської ради

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *