28 жовтня, разом зі всією державою Херсон святкує День визволення України від фашистських загарбників.
Основні питання XІІ сесії міської ради VI скликання розкрив під час прес-конференції міський голова.
За участі 63 депутатів міської ради відбулось чергове пленарне засідання ХІІ сесії міської ради. Протягом пленарного засідання міською радою ухвалено 35 рішень.
Керівником фракції політичної партії «Фронт змін» обрано Віктора Іванушкіна; відповідно до особистої заяви, до фракції Партії регіонів прийнято Сергія Каруноса – депутата міської ради, обраного від політичної партії «Третя Сила».
Згідно з внесеними змінами до міського бюджету на 2011 р, збільшуються видатки:
на 353 тис. 500 грн. – на харчування у школах, дитячих садках і Соціальному центрі матері і дитини.
для установ освіти – на 328 тис. 600 грн. для ремонту покрівель, підлог придбання комп’ютерів;
на 556,5 тис. – для лікарні ім. Лучанського – на здійснення капітального ремонту рентген-операційного блоку відділу інтервенційної кардіології;
на 50 тис. – на придбання спеціального медичного обладнання для ендоскопічного кабінету лікарні Суворовського району.
52 тис. 600 грн. спрямують на завершення ремонту системи опалення станції швидкої медичної допомоги тощо.
Зони цілодобового водопостачання розширено за рахунок реконструкції свердловин № 20-526, що по вул. 40 років Жовтня та свердловини № 20-368, що по вул. І. Кулика, 116-в. Поступовий перехід нашого міста на цілодобове водопостачання триває. 60% мешканців міста вже отримують воду безперебійно, з них 3,5 тис. жителів з цього року. Протягом 2012 р., за словами В. Сальдо, планується повне переведення на цілодобове водопостачання Північного та Таврійських мікрорайонів.
Керівники області та міста, депутати обласної, міської, районних рад міста і області взяли участь в урочистому відзначенні 60-річчя Херсонського суднобудівного заводу.
В. Сальдо привітав операторів рекламного ринку із професійним святом.
Десятьом найкращим він вручив спеціальні дипломи. Обговорили сторони і плани щодо розробки проекту логотипу м. Херсона.
Згідно з розпорядженням міського голови, 90 тис. грн. перерахують з фонду охорони навколишнього природного середовища у складі міського бюджету на рахунок департаменту житлово-комунального господарства міської ради для фінансування заходів із проведення Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».
Якість проведених ремонтних робіт та умови зберігання архівних документів перевірив, під час робочого виїзду до архівного відділу Херсонської міської ради, що по вул. Старостіна, 55а, міський голова.
Міський голова поздоровив херсонську команду з тхекван-до з перемогою в Чемпіонаті України, який проходив з 14 по 17 жовтня у Києві.
Міський голова та одночасно голова Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, вручив 9-ом членам регіонального відділення комплекти сучасної комп’ютерної техніки.
Міста районного значення та селища використовуватимуть техніку для забезпечення координації роботи Асоціації в рамках реалізації проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» – ДІАЛОГ, а також для підготовки юристів для міст і селищ – членів АМУ.
Систематизувати торгівлю на території, прилеглій до Центрального ринку, таке доручення дав міський голова.
Під час робочого виїзду міський голова відвідав товариство з обмеженою відповідальністю науково-виробниче підприємство «Херсонський машинобудівний завод». Він ознайомився зі специфікою виробництва, потужностями підприємства, обговорив перспективи його подальшого розвитку тощо.
Міський голова взяв участь у висадці молоденьких саджанців на території т. з. Монастирської Слободки, що у Дніпровському районі.
Міська рада вирішила з 1 січня 2012 р. реорганізувати Херсонський навчально-виховний комплекс «Ерудит» Херсонської міської ради та Херсонську чоловічу гімназію Херсонської міської ради шляхом злиття у Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеню – гімназія» № 7 Херсонської міської ради.
Рішенням міської ради реорганізовано комунальне підприємство «Дніпровський» шляхом приєднання до комунального підприємства «Дніпровський-ХБК».
Міська рада надала міському комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» дозвіл на відкриття кредитної лінії в банківській установі у сумі 1 млн.500 тис. грн.
Міська рада надала згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста цілісного майнового комплексу льодового палацу «Фаворит-Арена» Державного підприємства «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд».
Під головуванням першого заступника міського голови Василя Котенкова відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
За результатами наради члени комісії вирішили розробити заходи щодо приведення умов експлуатації систем газопостачання і газотранспортування у питаннях промислової безпеки, охорони праці, містобудування та землекористування до вимог чинного законодавства.
Крім того, розглянуто питання щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах господарювання та у житловому секторі міста в осінньо-зимовий період 2011/12 років.
Як повідомив заступник міського голови Сергій Черевко, розрахунки за спожиті енергоносії бюджетними установами здійснено у повному обсязі, заборгованість відсутня.
Питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходяться на постійному контролі виконавчих органів міської ради та особисто міського голови.
Відділ екології департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради попереджає керівників підприємств, навчальних та дошкільних закладів, закладів охорони здоров’я, інших організацій, які розташовані на території міста, а також мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності.
78 тис. 781 грн. виділено управлінню капітального будівництва міської ради на безповоротній основі для ремонту системи опалення в підвальному приміщенні житлового будинку №3 по вул. Рєпіна.
За підтримки міського голови, участі управління освіти міської ради та оргкомітету турніру «Херсон – 2012» пройшов І міський фестиваль культур європейських країн «Відкриваємо Європу».
Відтепер до робіт в умовах щільної міської забудови МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» залучатиме 2 новеньких екскаватори, придбаних за рахунок коштів міського бюджету на суму 900 тис.грн. (вартість однієї одиниці – 450 тис. грн.).
За 9 місяців 2011 р. в м. Херсоні створено 8 тис.857 нових робочих місць, що на 34 % більше ніж за аналогічний період минулого року, про це повідомили в управлінні соціальної політики міської ради.
Кількість регуляторних актів прийнятих рішенням виконкому міської ради 2009 р. становила 10, кількість регуляторних актів прийнятих рішенням сесії міської ради – 6; 2010 р. відповідно – 12 та 7; 2011 – 4 та 7. Це свідчить про позитивну тенденцію в місті щодо зменшення рівня зарегульованості сфер господарювання та поступового переходу до законодавчого регулювання.
Управління охорони здоров’я закликає громадян міста при перших ознаках грипу звертатися до лікарів.
На кордоні 2-ох областей, у с. Шевченкове, Жовтневого району Миколаївської області, відбулось друге засідання Комітету стратегічного розвитку Херсонсько-Миколаївського регіону. Сторони представили попередній економічний профіль субрегіону, звіт про його основні галузі та опитування думки підприємців та представників органів місцевого самоврядування щодо комфортності їх роботи в регіоні.
Переможним марш-парадом та виставкою нової техніки відзначили День автомобіліста автоперевізники нашого рідного міста.
Станом на 28 жовтня, відбулось 5 засідань міської призовної комісії.
До лав Збройних Сил та внутрішніх військ МВС направлено 152 херсонських юнака.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *