Газета Постфактум вітає своїх постійних читачів та людей, які, сподіваємося, найближчим часом приєднаються до них!

Наше інтернет-видання відкриває нову рубрику «Політика», основним завданням якої ми бачимо всебічне та неупереджене висвітлення політичних подій в державі, тенденцій та напрямків політичної думки в сучасних, доволі неоднозначних умовах життєдіяльності країни.

Саме для досягнення неупередженості та об’єктивності, ми пропонуємо читачам не тільки пасивне ознайомлення з матеріалами, які будуть підготовлені журналістським колективом, а й активну участь в обговорені політичної проблематики, шляхом розміщення Вашої особистої, ОБГРУНТОВАНОЇ думки  на шпальтах газети.  Беремо на себе зобов’язання  залишати «неушкодженими» отримані від Вас тексти, за виключенням відвертого хамства.

14.0pt;line-height:115%;font-family:»Times New Roman»;mso-ansi-language:UK»>

Розпочати серію публікацій рубрики «Політика»  ми вирішили з розміщення інтерв’ю начальника УМВС України в Херсонській області,   генерал-майора міліції Валерія Валерійовича Літвіна. Такий вибір зумовлений кількома факторами: неординарністю особистості генерала,  актуальністю питань реформування органів внутрішніх справ, декларований керівництвом МВС курс на «якість» та підкреслено соціальну орієнтацію роботи міліції. Як це буде, коли почнемо, чим все закінчиться (?)- саме такі питання турбували нас. Сподіваємось – і Вас.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *