У Нижньосірогозькій районній державній адміністрації відбувся семінар – тренінг щодо написання грантів. У зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька, керівники установ та організацій, а також громадськість району.

З вступним словом виступила заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька, яка зазначила, що зараз є багато можливостей у вирішенні проблем завдяки міжнародним організаціям, фондам, які виділяють кошти на благодійну допомогу.

Семінар – тренінг провела директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Кузнєцова, яка в свою чергу взяла участь у тренінгу на тему «Як здійснювати зміни у місцевих громадах», який пройшов у м. Херсоні.

Основною метою цього семінару є залучення громадськості та збільшення її ролі у вирішенні проблем території, можливість виявлення пріоритетних проблем, які потребують фінансування. Насамперед це стосується системи енергозбереження, освіти, охорони здоров’я та культури.

Участь у цих проектах дасть можливість сільським жителям відчути себе причетними до спільної справи щодо відновлення і розвитку рідного села.

В закладки!

Можливо буде цікаво:

  1. У Генічеському районі відбувся семінар-тренінг «Прийомна сім’я: проблеми та радощі»
  2. У Херсоні відбувся семінар-навчання “Прозора бюрократія”
  3. На Херсонщині відбувся фестиваль “Грай, гармонь!”
  4. На Херсонщині відбувся семінар з питань захисту прав дітей-сиріт
  5. Відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Реформування в Україні: реалії та перспективи»
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *