За участі 63 депутатів міської ради відбулось чергове пленарне засідання ХІІ сесії міської ради.
Після вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та традиційного нагородження Почесними грамотами і Подяками міського голови, оголошення депутатських запитів та заяв, міська рада перейшла до розгляду питань порядку денного.
На початку засідання, міський голова оголосив рішення депутатської фракції політичної партії «Фронт змін» щодо обрання керівником фракції Віктора Іванушкіна, обраного по багатомандатному виборчому округу від Херсонської міської організації Політичної партії «Фронт змін». Крім того, відповідно до особистої заяви, до фракції Партії регіонів прийнято Сергія Каруноса – депутата міської ради, обраного по одномандатному виборчому округу № 33 від Херсонської міської організації політичної партії «Третя Сила».
Протягом пленарного засідання міською радою ухвалено 35 рішень. З питанням про розгляд протесту прокурора м. Херсона на пункт 1 рішення міської ради від 06.07.2007 №504 про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок по вул.Тельмана депутати не визначились.
Питання про затвердження проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та передачу ділянок у власність, міський голова як суб’єкт подання зняв з порядку денного.

Можливо буде цікаво:

  1. Верховна рада України прийняла Податковий кодекс: початок чи кінець?
  2. В.Миколаєнко: херсонська міська влада знову знехтувала інтересами херсонців
  3. Координаційна рада погодила проект порядку денного пленарного засідання V сесії міської ради VI скликання
  4. Суд задовольнив вимоги Херсонської «Батьківщини»
  5. Відбулось І засідання конкурсної комісії апарату міської ради та її виконавчих органів
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *