Днями фахівці відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Херсонській області провели кущовий семінар для платників податків – юридичних та фізичних осіб Великолепетиської МДПІ на тему: «Практика запровадження та застосування положень Податкового кодексу України. Актуальні питання оподаткування юридичних та фізичних осіб – суб’єктів господарської діяльності».

На семінарі озвучено новини законодавства, зокрема, зміни, які відбулися у податковому законодавстві з набуттям чинності Закону України від 7 липня 2011 року № 3609-VI. Надані вичерпні коментарі щодо найбільш проблемних та складних питань із податку з доходів фізичних осіб, оприлюднена розширена інформація щодо проблемних питань, які виникають на практиці при застосуванні норм діючого законодавства з податку на прибуток та податку на додану вартість.

Детально розглядались питания щодо особливостей адміністрування ПДВ, та типові порушення податкового законодавства, подання звітності в електоронному вигляді, упередження мінімізації податків, виплати заробітної плати у «конвертах», та якісного розгляду звернень громадян.

Рівень зацікавленості запрошених суб’єктів господарювання був доволі високим, про що свідчить достатня кількість ґрунтовних запитань. Спеціалісти податкової служби на всі порушені питання надали чіткі вичерпні відповіді.

Крім того, податківці були бажаними гостями на дитячій ярмарці. Купуючи поробки, виготовлені малечою, податківці тим самим долучилися до благодійної акції на розвиток дитячого садочку Верхньорогачицького району.

Можливо буде цікаво:

  1. „Заощадливі” работодавці полегшили власні кишені на 6 млн. грн.
  2. При ДПА в Херсонській області постійно діють «Приймальні громадян»
  3. Скільки “нелегалів” виявили херсонські податківці?
  4. Херсонські податківці продовжують боротьбу із зарплатою “в конвертах”
  5. На Херсонщині легалізовано 5 тис. працівників
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *