У  Новотроїцькому кафе “Каштан” ветерани війни та праці району святкували День людей похилого віку, який було організовано   працівниками Новотроїцького територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, Товариства Червоного Хреста, районної організації Організації ветеранів України

Привітати їх з цією визначною подією прийшли голова районної державної адміністрації Петро Збаровський та керівники установ, що опікуються справами ветеранів. Вітаючи присутніх голова райдержадміністрації зазначив, що старше покоління пронесло крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, зберігши для нащадків найкращі національні традиції, навчивши нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ветеранам району було підготовлено концертну програму з віршів відомих поетів, народних пісень у виконанні ансамблю  “Ветеран”. Родзинкою програми стало виконання 92-річною Анфісою Дмитрівною Супрун пісні “Чи я не хазяйка?” та виступ 90-річного голови громівської первинної організації Миколи Пантелійовича Доценка, який на ложках виконав пісню “Коробейники”.

 

 

 

 

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *