Молоді, креативні, талановиті! Саме такими є учасники неординарної мистецької події – 10–го фестивалю сучасного мистецтва «Terra Futura», що стартувала в Херсоні 23 вересня.
Фестиваль, який починався з невеликих арт-проектів та мистецьких експериментів, сьогодні перетворився на головну в Херсоні подію у сфері актуального мистецтва. Візуальні проекти, поезія, музика, театр, кіно – у цьому році все це об’єдналося під дахом колишньої взуттєвої фабрики і на вулицях міста.
Ювілейний фестиваль присвячено роботі митців в урбаністичному просторі. 
23 вересня, в день відкриття фестивалю, відбулися відкриті лекції та презентації архітекторів та художників з Одеси, Харкова, Херсона. Крім того, на вулицях міста розпочали свою роботу художники-майстри стріт-арту з Харкова, Сум, Одеси, Херсона, які створюють в арках багатоповерхівок справжні витвори мистецтва.
24-25 вересня у будівлі колишньої взуттєвої фабрики (вул. Жовтневої революції, 13) відбувся поетичний фестиваль «АНТ-Р-Акт», який зібрав понад 20 авторів з Вінниці, Києва, Симферополя, Луганська та ін. міст.
В заходах фестивалю беруть участь понад 50 авторів – художників, режисерів, музикантів, літераторів. Фестиваль вже відвідало кілька тисяч глядачів.
Фестиваль сучасного мистецтва триватиме до 9 жовтня.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *