З метою підтримки розвитку міського комунального автомобільного транспорту, оновлення рухомого складу та підвищення рівня пасажирських послуг у м. Херсоні, міська рада надала КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» дозвіл на відкриття кредитної лінії в банківській установі на суму 3 млн. 600 тис. грн. для закупівлі нових автобусів марки БАЗ-А08110 у кількості 10 одиниць.
Як розповів В. Сальдо, підприємство створене ще у 1946 р. і є власністю територіальної громади міста. На його балансовому обліку – 21 комунальний автобус, 11 з яких відпрацювали нормативний термін експлуатації та потребують поступового оновлення.
Сьогодні підприємство перевозить пасажирів на міських автомобільних маршрутах, виконує послуги технічного ремонту транспорту, передрейсовий технічний огляд і медичний огляд водіїв.
У підприємства відсутні податкові борги, борги по заробітній платі, по сплаті обов’язкових платежів до бюджету, а за результатами роботи 6 місяців цього року воно має можливості для придбання нових автобусів великої місткості. Оновлення рухомого складу, у тому числі, за рахунок кредитних коштів передбачено і Програмою розвитку міського пасажирського транспорту Херсона на 2010-2013 рр. Умови кредитної лінії та розмір відсоткової ставки визначатимуться на конкурсній основі.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *