28 вересня 2011 року на засіданні колегії обласної державної адміністрації розглянуто проект обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року, підготовлений на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 серпня 2011 року № 547 з урахуванням численних ініціатив громадських організацій області. Подібна програма на Херсонщині розробляється вперше. 

Проект програми містить ряд інноваційних для Херсонської області підходів у напрямку налагодження взаємодії влади з об’єднаннями «третього сектору», у тому числі щодо запровадження конкурсів соціальних проектів для громадських організацій, видання та безкоштовного розповсюдження серед населення тематичного інформаційного бюлетеня, створення відповідного Інтернет-порталу, проведення на замовлення місцевих органів влади соціологічних досліджень з вивчення громадської думки стосовно актуальних проблем життєдіяльності регіону.

Виступаючи перед учасниками засідання, голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Лариса Польська наголосила, що проект обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року є «зразком того, як мають розроблятися обласні програми – відкрито, із залученням громадськості», підкреслила важливість використання публічних консультацій і обговорень у ході підготовки та виконання управлінських рішень.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк подякував голові Громадської ради та всім представникам громадськості за активну суспільну позицію, готовність до співпраці та об’єднання зусиль заради розвитку Херсонщини.

Схвалений колегією проект обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства буде направлено на розгляд обласної ради.

 

Можливо буде цікаво:

  1. В обласній державній адміністрації відбулося громадське обговорення Плану заходів з реалізації Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства на 2011 рік в області
  2. Презентація проекту «Свідоме суспільство та відкрита влада»
  3. Як об’єднати зусилля влади та громадськості для розвитку Херсонщини?
  4. У Новотроїцькому районі відбулися установчі збори громадськості за участю представників інститутів громадянського суспільства району
  5. В обласному Палаці молоді і студентів відбулися установчі збори Громадської ради при обласній державній адміністрації
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *