1 жовтня в Херсоні проходитиме ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, товарів місцевої харчової та переробної промисловості.
За дорученням В.Сальдо, головами районних у місті рад, керівниками виконавчих органів міської ради забезпечуватиметься: безпосередньо участь місцевих підприємств у ярмарку; рекламно-інформаційне та святкове оформлення місць проведення ярмарків; участь у ярмарках майстрів декоративно-ужиткового мистецтва; проведення розважально-концертної програми, за участі майстрів мистецтв та аматорських колективів; медичний супровід у місцях проведення ярмарків; безпека дорожнього руху (спільно з управління ДАІ УМВС); громадський порядок у місцях їх проведення; електро-, водопостачання та технічне оснащення місць торгівлі учасників ярмарків; встановлення біотуалетів, контейнерів для сміття; прибирання торговельних майданчиків після закінчення ярмарків тощо. 
Крім того, для оперативного вирішення організаційних питань та якісного проведення ярмарків за 4-ма торгівельними майданчиками закріплено відповідальних осіб.
Торгівельні місця розташовуватимуть згідно із затвердженою схемою. Загалом у ярмарку візьмуть участь понад 260 підприємств Херсона та Херсонської області. Серед товарів: свіжі овочі, фрукти, молоко та молочні продукти, продукція м’ясопереробного комплексу, крупи, борошно, цукор тощо.
Нагадуємо, що ярмарок проходитиме 1 жовтня з 7.00 ранку на площі біля обласного Палацу молоді, на майданчиках на розі вулиць Ілліча та Лавреньова (до вул. Фонтанної), на розі вулиць Шенгелія-Патона, Покришева та 49-ї Гвардійської дивізії (в районі Південноукраїнського інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів).

Можливо буде цікаво:

  1. У Херсоні відбудеться продовольчий ярмарок
  2. Запрошуємо мешканців м. Херсона на Великодній ярмарок-продаж продовольчих товарів
  3. У Херсоні знову буде ярмарок
  4. Обласна державна адміністрація організовує проведення ярмарків
  5. У місті Нова Каховка пройшов ХІІ Таврійській ярмарок
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *