Для поповнення місцевого бюджету міська рада уповноважила на справляння туристичного збору на території м. Херсона 22-ох юридичних та фізичних осіб–підприємців, визначивши їх податковими агентами на умовах договору, укладеного з Херсонською міською радою в особі міського голови. Відповідне рішення прийнято під час пленарного засідання ХІ сесії міської ради.
Також затверджено типову форму договору про справляння туристичного збору на території м. Херсона із зазначенням: предмету договору, обов’язків і відповідальності сторін, ставки туристичного збору, терміну дії договору, змін умов і розірвання договору, юридичних адрес та реквізитів сторін.
Цим же рішенням затверджений перелік документів, які надаються юридичними та фізичними особами–підприємцями для укладення договору про справляння туристичного збору на території м. Херсона.
Нагадаємо, що туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до міського бюджету. З 1 січня по 27 вересня до міського бюджету надійшло 59 тис. 955 грн. туристичного збору.
Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають до Херсона та отримують послуги з тимчасового проживання.
Ставка збору – 1 відсоток вартості усього періоду проживання в готелях міста.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *