Затверджено Порядок надання послуги з використання причальних стінок, гідротехнічних споруд маломірними суднами, моторними човнами, яхтами та іншими плавзасобами у м. Херсоні. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.
Цим же рішенням КП «Сервіс-Центр» уповноважено на надання послуги з використання причальних стінок, гідротехнічних споруд маломірними суднами, моторними човнами, яхтами та іншими плавзасобами на території м. Херсона у відведених для цього місцях.
Порядок розроблено, відповідно до чинного законодавства, з метою: впровадження єдиної загальноміської політики стосовно регулювання, організації, функціонування, ціноутворення і контролю за використанням причальних стінок, гідротехнічних споруд на території м. Херсона; підвищення ефективності експлуатації берегової смуги міста Херсона; підвищення безпеки руху суден на річках Дніпрі, Кошовій, Конці при підході та швартуванні плавзасобів; посилення контролю та відповідальності судновласників та осіб, які мають право керувати маломірними суднами, моторними човнами, яхтами тощо, за виконання вимог чинного законодавства у сфері судноплавства на внутрішніх водних шляхах України; підвищення безпеки пасажирів та дисципліни судновласників маломірних суден, моторних човнів, яхт та інших плавзасобів; забезпечення санітарного утримання причальних споруд.
Згідно з Порядком причальні стінки та гідротехнічні споруди призначені для тимчасового швартування маломірних суден, моторних човнів, яхт тощо зі стягненням плати за їх використання.
Перелік місць надання послуги встановлюється на підставі рішення виконавчого комітету міської ради і доводиться до відома власників маломірних суден, моторних човнів, яхт тощо через засоби масової інформації та шляхом установлення відповідних інформаційних знаків.
Забороняється швартування, стоянка, висадка, посадка пасажирів за межами місць надання послуги.
Власники маломірних суден, моторних човнів, яхт тощо або особи, які мають право керувати цими суднами, здійснюють оплату послуги з використання причальних стінок та гідротехнічних споруд у безготівковій та готівковій формах.
Сплата за послугу з використання причальних стінок і гідротехнічних споруд маломірними суднами, моторними човнами, яхтами та іншими плавзасобами підтверджується платіжними документами.
Справляння плати можуть здійснювати контролери, видаючи при цьому відповідні платіжні документи згідно з вимогами чинного законодавства щодо готівкових розрахунків.
Тарифи встановлюються згідно з класом плавзасобу (човен, бот, яхта, пароплав тощо) відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради за розрахунками уповноваженої організації, погодженими управлінням транспорту і зв’язку міської ради.
Платниками за послугу є власники плавзасобів або особи, які мають право ними керувати.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *