З кожним днем все більше мешканців Херсонщини ввіряють безпеку своєї оселі і збереження майна управлінню державної служби охорони при УМВС України в Херсонській області. Таку популярність і довіру громадян працівники окремого батальйону УДСО напрацьовують не конкурентоспроможними розцінками серед охоронних агенцій, а своєю відповідальністю до покладених завдань та оперативністю. Екіпаж спецпідрозділу груп затримання у складі старшого сержанта міліції Романа Інєєвського та старшини міліції Павла Малова в черговий раз підтвердив професіоналізм співробітників управління державної служби охорони.

О 12:35 на пульт централізованої охорони чергової частини УДСО поступив сигнал «Тривога». Червона кнопка сигналізувала, що до приватного домоволодіння мешканця обласного центру потрапив хтось сторонній. Через три хвилини міліціонери вже стукали у ворота, але ніхто не відчиняв. Не гаючи часу, правоохоронці через сусідній паркан потрапили на подвір’я. Обходячи будинок, Роман Інєєвський побачив, що на першому поверсі один із склопакетів розбитий. Через нього доносилися звуки перебування в домі людини. На місце виклику вже під’їхало підкріплення. Вимогу міліціонерів «покинути будинок» невідомий виконувати не поспішав – як «дикий звір» він бігав по-кімнатах, шукаючи шлях до врятування, але за кожним вікном бачив людей у формі із зброєю напоготові. Злодій вирішив заспокоїти міліціонерів у тому, що не озброєний. На секунду він простяг руки через розбите вікно. Роману Інєєвському та Павлу Малову  цього було достатньо, щоб схопити крадія, витягти його назовні і за мить защепнути наручники.

Зловмисником виявився вже тричі судимий за аналогічні злочини 23-річний наркоман «зі стажем». Наразі він переборює «ломку» в окремій камері ізолятору тимчасового тримання. Довготривале вжиття наркотиків та кримінальне минуле молодика вивели його, можливо, на фінішну пряму – у нього відкрита форму туберкульозу та сьома стадія СНІДу. Власник будинку не перестає дякувати хлопцям за оперативність і професіоналізм і переконався, що у виборі охорони для свого маєтку, він не помилився.

СЗГ УМВС України в Херсонській області

 

Можливо буде цікаво:

  1. Працівники УМВС затримали двох чоловіків, які видавали себе за міліціонерів
  2. Хочеш провчити злочинця – не бий ногами
  3. Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив державні нагороди України
  4. Покупець авто намагався насильно відібрати “Мерседес”
  5. Злочин розкрито
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *