ТРЦ «FABRIKA» та супермаркету мережі «ЕКО-Маркет»Перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко відвідав два великі будівельні майданчики міста – ТРЦ «FABRIKA» та супермаркету мережі «ЕКО-Маркет».

Чи дотримується на об’єктах графік будівельних робіт, чи потрібна замовникам підтримка міської влади у вирішенні поточних проблем, який відсоток херсонських підрядників задіяних у будівництві об’єктів тощо – такі питання, за дорученням міського голови, були обговорені з представниками замовників.

Після огляду незавершених об’єктів будівництва та спілкування з представниками забудовників, В. Яременко прокоментував, що на даний час інвестор дотримується своїх зобов’язань і об’єкти будуються згідно із затвердженими графіками. До речі, переважну більшість виконавців будівельних робіт складають саме херсонські спеціалісти.

ТРЦ «FABRIKA» загальною площею 80 тис. кв. м, розташований на розі вул. Залаегерсег та Бериславського шосе (колишня 3-тя фабрика ХБК), за планом відкриватиметься у 3 черги.

Перша черга (площа 25 тис. кв. м) – продовольчий гіпермаркет, супермаркет побутової техніки та електроніки, галерея магазинів, картинг, фітнес-центр; друга – (площа 35 тис. кв. м) – зона розваг, бутікова галерея, універмаг; третя – (площа 20 тис. кв. м) – будівельний гіпермаркет та меблевий центр.

Наразі тривають активні будівельні роботи, які, як запевняють забудовники, дозволять вчасно завершити і відкрити першу чергу об’єкту (грудень п.р.). Строк повного вводу об’єкта в експлуатацію – 2013 р. В режимі двох змін щоденно роботи виконують близько 200 фахівців.

Майбутній 2-поверховий супермаркет мережі «ЕКО-Маркет» загальною площею 7 тис. 800 кв. м, має відкритись у грудні п. р. за адресою: Миколаївське шосе, 19.

До кінця серпня п. р. завершаться роботи з монтажу каркасу об’єкту, восени проводитимуться роботи по монтажу покрівлі та стін. Наразі виконано 25% від запланованих обсягів робіт. Щоденно роботи виконують близько 75 фахівців.

«Міська влада відкрита до діалогу з інвесторами, які впроваджують в Херсоні нові проекти. Діалог, зауваження, пропозиції – це нормальна схема співпраці місцевої влади і представників бізнесу. В той же час, інвестор має розуміти, що свої зобов’язання він має виконати вчасно і в повному обсязі, а це створення робочих місць, своєчасна виплата заробітної платні, підтримка місцевих виробників, надходження до бюджету міста», – наголосив перший заступник.

Третім великим торгівельним центром, який відкриється до кінця 2011 р., стане ТРЦ «Суворовський».

За матеріалами УГЗ Херсонської міської ради

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *