З метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті Державтоінспекцією на території Херсонської області з 1 до 30 квітня проводяться цільові профілактичні заходи.

Під час перевірок автогосподарств працівники ДАІ проводять зустрічі-бесіди з водійським складом перевізників щодо безпеки перевезення пасажирів. На підставі аналізу аварійності проводяться відпрацювання районів області та м. Херсон. Під час контролю на лінії працівники ДАІ виявляють та документують порушення перевізниками Правил дорожнього руху, транспортного законодавства, правил перевезення людей, у тому числі дітей, вимог режиму праці і відпочинку водіїв, факти позагаражного зберігання маршрутних транспортних засобів.    

                Із 5 до 18 квітня співробітниками ДАІ області перевірено 35 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів. За результатами видано 35 приписів керівникам про усунення недоліків. Оглянуто 1829 автобусів, з яких 30 виявилися технічно-несправними, заборонено експлуатацію 19 автобусів з тимчасовим вилученням талона про проходження технічного огляду. Складено 473 протоколів про адміністративні правопорушення, у тому числі за перевищення встановленої швидкості руху – 83, порушення правил проїзду залізничних переїздів – 16, відхилення від визначеного маршруту руху автобуса – 26, керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння – 2. Виявлено шість факти експлуатації автобусів, які своєчасно не пройшли технічний огляд, два факти перевезення пасажирів водієм, який не пройшов передрейсовий медичний огляд та контроль технічного стану транспортного засобу, три факти відсутності дозвільних документів на надання послуг з перевезення пасажирів.

На виконання рішення розширеної наради з питань забезпечення безпеки перевезення пасажирів, яка відбулася 5 квітня в Управлінні ДАІ області, щопонеділка проводяться заняття з Правил дорожнього руху із водіями автобусів. Так, 18 квітня до реєстраційно-екзаменаційного відділення ДАІ м. Херсон завітали водії ВАТ «Ремпобуттехніка». Під час занять водії мали можливість перевірити та вдосконалити свої знання Правил дорожнього руху, спільно з працівниками ДАІ обговорити складні ситуації, які можуть виникнути на дорозі та правильні дії для безпечного руху.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *