22-24 квітня 2011 року на Херсонщині відбудеться кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з гандболу серед дівочих команд 1992-1993 років народження.

Обласна державна адміністрація утворила організаційний комітет з підготовки та проведення у м.Херсоні кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи з гандболу серед дівочих команд 1992-1993 років народження та затвердила відповідний план заходів. Про це йдеться в розпорядженні №33 від 26 січня 2011 року, яке підписав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк. Кваліфікаційний тур чемпіонату відбудеться 22-24 квітня 2011 року в спортивному залі спеціалізованого навчально-виховного комплексу спортивного профілю “Загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступеня – вище училище фізичної культури” Херсонської обласної ради.

Очолив склад комітету голова обласної державної адміністрації Микола Костяк. До складу організаційного комітету також увійшли керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівництво УМВС України в Херсонській області, Херсонської обласної державної телерадіокомпанії, Вищого училища фізичної культури, Херсонський міський голова.

Планом заходів передбачено забезпечення організацій та проведення турніру: доставка команд-учасниць до м.Херсона, проживання та харчування, організація та проведення урочистого відкриття чемпіонату, медичне обслуговування тощо.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *