Президент України вважає, що зміни до бюджету можна вносити вже за результатами першого кварталу 2011 року, не чекаючи підсумків півріччя. Таку можливість дають позитивні тенденції в економіці за перші місяці цього року. Виходячи з цих тенденцій, можна прогнозувати, що дохідна частина бюджету становитиме понад 300 млрд. гривень, тобто, більше від запланованого.

Відповідно вже зараз можна виділити додатково приблизно 5 млрд. гривень на розвиток регіонів – на будівництво доріг, лікарень, інших соціальних об’єктів, які необхідні людям.

І Верховна Рада повинна розглянути питання змін до бюджету в першу чергу, підкреслив Президент України 14 березня на зустрічі з Головою парламенту Володимиром Литвином, з лідерами парламентських фракцій, що входять у правлячу коаліцію, та з Першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим.

Президент України також наголосив на необхідності прискорення ухвалення антикорупційних законів, без яких неможливо вести ефективну боротьбу з корупцією. Особливо важливе законодавство, яке лібералізує регуляторну політику, зазначив Президент. 

«Знаю, який шалений спротив проти дерегуляції чинить чиновник, який хоче, щоб його не можна було обійти в тій ділянці, яка стосується всіляких дозволів і яка є благодатним полем для хабарництва. Але ми повинні тут бути наполегливими і послідовними. Лібералізації регуляторної політики нема альтернативи», – сказав Президент.

Закони про корупцію та дерегуляцію – важливі складові програми економічних реформ. Економічні реформи потребують прийняття цілої низки невідкладних законопроектів, які вже опрацьовані і у відповідній послідовності, передбаченій у програмі економічних реформ, надходять до Верховної Ради України, – відзначалося на зустрічі Президента з Головою парламенту, Першим віце-прем’єром та лідерами парламентських фракцій, що входять у коаліцію.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *