«Городяни найбільш уразливих категорій мають змогу купувати продукти харчування за зниженими цінами. Це можливо завдяки реалізації міських програм, спрямованих на соціальний захист громадян, та допомозі приватних підприємців, які відгукнулися на звернення щодо підтримки соціально незахищених верств населення», – повідомив міський голова Володимир Сальдо.

Сьогодні в рамках міської програми «Соціальний захист» 17 торговельних точок ВАТ «Херсонський хлібокомбінат» здійснюють продаж хлібобулочних виробів зі зниженням від відпускної ціни на 1,0 гривню (програма «Муніципальний хліб»).

Можливість користуватися пільгою в придбанні хлібобулочних виробів мають:

— діти-інваліди віком до 18 років;

— інваліди І групи  загального захворювання, по зору, з дитинства, праці;

— діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

— діти із багатодітних родин.

На виконання зазначеного заходу програми міським бюджетом на 2011 рік передбачено видатки в сумі 250 тис. грн.

Щодо підтримки, наданої приватними підприємцями міста, у супермаркетах однієї з найбільших торговельних мереж міста запроваджено соціальну програму «Економ» для пенсіонерів, учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій. Для них організовані спеціально обладнані торговельні відділи, секції під назвою «Куточки для пенсіонерів», де розміщено для продажу біля 200 найменувань товарів першої необхідності  за соціальними цінами, нижчими від роздрібних цін на 2%-15%. В інших супермаркетах цієї ж мережі власники дисконтних карток «Економ» мають можливість придбати товари за зниженими цінами у звичайних відділах магазинів. Вони визначені на спеціальних цінниках товарів.

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *