Нещодавно, під час планової виїзної перевірки ТОВ «З» ревізори-інспектори ДПІ у м. Херсоні встановили відвертий факт присвоєння солідної суми грошей.

Безпосередня діяльність ТОВ «З» пов’язана з оптовою торгівлею сільськогосподарською продукцією. Тож для чергової закупівлі овочів посадові особи підприємства отримали з каси 9,6 млн. грн. готівки. Далі спільники ретельно маскували підступність свого вчинку.

Посадові особи надали в бухгалтерію первинні документи 2 юридичних осіб, які нібито продали їм сільськогосподарську продукцію. Виходило все шито-крито: понесені витрати підтверджувалися документально.

Однак, не підтверджувалися вони ні земельними ділянками, ні місцями зберігання продукції та іншими об’єктами нерухомості, ні транспортними засобами, ні обладнанням, – навіть відповідних трудових ресурсів не мали партнери підприємства, аби відвантажити сільгосппродукцію.

У зв’язку з цим отримані посадовцями ТОВ «З» 9,6 млн. грн. визнані їхнім доходом. У результаті підприємству донараховано 4,3 млн.грн. податку з доходів фізичних осіб із урахуванням штрафних санкцій. Наразі платник податків оскаржує донараховану суму в адміністративному порядку.

Людмила Голєва, заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ДПА у Херсонській області

Можливо буде цікаво:

  1. Херсонські оперативники затримали групу заїжджих гастролерів, на рахунку яких близько десяти квартирних крадіжок
  2. Чи необхідно приватному підприємцю сплатити податок з доходів фізичних осіб за отриманий дохід, від здійснення діяльності, не зазначеної в Свідоцтві про сплату єдиного податку ?
  3. Перереєструйся, аби бути в базі даних про підприємства
  4. Підакцизні махінації
  5. Перипетії працевлаштованих нелегалів
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *