Керівництво УМВС України в Херсонській продовжує проводити роботу щодо очищення лав працівників міліції від хабарників, порушників дисципліни та законності.

За матеріалами Відділу внутрішньої безпеки в Херсонській області обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за  ч.1 ст.190 «Шахрайство» (карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або обмеженням волі на строк до 3-х років),  ч.3 ст.364 «Зловживання владою або службовим становищем» (карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна) Кримінального кодексу України стосовно посадовця Великоолександрівського РВ УМВС.

Попередньо встановлено, що вказаний працівник незаконно вимагав у місцевого жителя 1500 доларів США за повернення речового доказу та  вирішення питання про не притягнення до кримінальної відповідальності сина заявника.

Працівниками ВВБ в Херсонській області було задокументовано факт отримання посадовцем незаконної грошової винагороди в сумі 6 тисяч гривень. Під час проведення оперативних та слідчих дій посадовець відмовлявся виконувати законні вимоги міліціонерів, намагався зникнути з місця події та наніс працівникам ВВБ тілесні ушкодження.

На теперішній час посадовця Великоолександрівського РВ УМВС затримано в порядку ст. 115 КПК України.

Як зазначив начальник УМВС генерал-майор міліції Валерій Літвін, в органах внутрішніх справ залишаться працювати тільки ті, хто здатен відповідально ставитися до виконання службових обов’язків і розуміти, що міліцейські погони зобов’язують до принципових вчинків.

Нагадаємо, що в УМВС цілодобово працюють телефони довіри, за якими кожен житель міста та області може повідомити про неправомірні дії працівників міліції. Відділ внутрішньої безпеки в Херсонській області СВБ ГУБОЗ МВС: 44-60-02 (050-318-60-02), Інспекція з особового складу УКЗ УМВС: 45-93-12, 45-93-54.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *