З початку року вперше за останні три роки на території Херсонської області зареєстровано зростання кількості аварій, внаслідок яких загинули чи були травмовані люди. Тільки за січень число таких пригод збільшилось на 18 відсотків, кількість травмованих у ДТП людей зросла майже на 35 відсотків. Керівництво Державтоінспекції стурбоване ситуацією, яка склалася на автодорогах області. Незважаючи на чималі штрафи за порушення Правил дорожнього руху, водії продовжують нехтувати дорожньою безпекою. В свою чергу ігнорування ПДР призводить до скоєння дорожньо-транспортних пригод.

11 лютого в Управлінні Державтоінспекції УМВС України в Херсонській області відбулася розширена нарада по підведенню підсумків роботи за перший місяць поточного року та визначення пріоритетних напрямків роботи з профілактики аварійності надалі. На нараді були присутні заступник начальника УМВС України в Херсонській області Светницький О.Д., начальник УДАІ Карпенко С.М., заступник начальника УДАІ Лукіянчук Р.П., особовий склад УДАІ та керівники підрозділів Державтоінспекції області.

На нараді розглядалися основні причини аварійності на автошляхах області, головною з яких залишається порушення водіями швидкісних режимів руху, що складає 47% від загальної кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких 4 людини загинули та 30 – були травмовані. Не дотримання Правил дорожнього руху пішоходами призвело до загибелі 1 чоловіка та травмування 5 осіб. Однакова кількість аварій сталася через керування водіями транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння та порушення правил проїзду перехресть – по 5 ДТП.

Згідно статистики найбільша кількість дорожніх пригод з постраждалими сталися у понеділок – 18% та п’ятницю – 21%.  

За звітний місяць працівниками Державтоінспекції виявлено майже 13 тис. порушень Правил дорожнього руху: створення аварійної ситуації – 36, порушення правил проїзду перехресть – 773, перевищення швидкості – 1809, проїзд на заборонений сигнал світлофора – 313, порушення правил обгону – 683, проїзд пішохідних переходів – 864, порушення правил пішоходами – 1492.

Протягом місяця складено 1099 адміністративних протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, 10 з яких – водії пасажирського транспорту. За винесеними «по п’яним фактам керування» рішеннями судів 138 порушників притягнуті до сплати штрафу, 95 – позбавлені права керування т/з, 358 водіїв засуджені до громадських робіт, 11 – притягнуті до адміністративного арешту.

За матеріалами прес-служби УДАІ Херсонської області

Можливо буде цікаво:

  1. Управлінням ДАІ УМВС України в Херсонській області проведено акцію з метою профілактики порушень правил дорожнього руху
  2. Особовий склад Державтоінспекції області переведено на посилений варіант несення служби
  3. УДАІ УМВС України в Херсонській області повідомляє – в області триває операція «Перевізник»
  4. За 4 години виявлено майже 80 порушень Правил дорожнього руху
  5. 5 людей загинуло на території області внаслідок дорожньо-транспортних пригод
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *