У приміщенні районного Будинку культури Генічеського району відбувся семінар-тренінг «Прийомна сім’я: проблеми та радощі» для дітей і батьків з прийомних, опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу, організований громадською молодіжною організацією «Нова генерація» і Генічеським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним Благодійним фондом ім. М.М.Писанко «Ритм», які об’єднали членів прийомних, опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу у Клубі сімейного дозвілля в рамках проекту «Права дітей в дії», що реалізується в області за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренінг з дітьми був спрямований на підвищення їх правової обізнаності, отримання навичок правового поводження. Тренери МО «Нова генерація» Ольга Жукова та Світлана Хачатрян провели заняття з двома групами дітей у формі рольових ігор, цікавих вправ, міні-лекцій, які наглядно демонстрували права дітей та в ігровій формі закріпили навички правового самозахисту. Десятеро дітей, які прибули з  сіл Червонопрапорне, Ясна Поляна, Петрівка, Стрілкове та міста Генічеськ, дізналися про основні принципи, за якими класифікуються їх права, детально ознайомилися з Конвенцією про права дитини.

З батьками та опікунами працювали спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Сівак та запрошений спеціаліст – практичний психолог, соціальний педагог Петрівської загальноосвітньої школи  Інна Мельничук. Після відбулося обговорення  заходу та обмін враженнями між батьками, дітьми та тренерами. Усього в заході взяли участь 17 осіб.

За матеріалами управління у справах преси та інформації ОДА

Можливо буде цікаво:

  1. Надійшли кошти на виплату державної соціальної допомоги
  2. У Білозерському районі пройшов фотоконкурс “Світ дитячої мрії”
  3. Рішенням міської ради визначено і затверджено обсяг і межі повноважень районних у м. Херсоні рад та їх виконавчих органів
  4. У Нововоронцовському районі проведено державний фінансовий аудит
  5. З 1 грудня встановлено новий рівень мінімальної заробітної платні
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *