27 січня 2011 року в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша голова обласної державної адміністрації Микола Костяк зустрівся з представниками творчих спілок області. У зустрічі також взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Яценко.

На початку зустрічі голова обласної державної адміністрації Микола Костяк підкреслив, що одним із пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку області щодо реалізації культурної політики та створення іміджу області як культурного центру є підтримка діяльності творчих спілок, організацій, та осередків.

На зустрічі було порушено ряд проблемних питань, що стосуються життєдіяльності Херсонських творчих спілок та їх розвитку. Зокрема, йшлося про недостатність цільового державного фінансування на утримання творчих спілок. Сьогодні виникають труднощі з орендою приміщень, погашенням боргів за комунальні послуги, в безпосередній господарській діяльності творчих спілок, для яких важлива не тільки матеріальна, але й моральна підтримка влади. Наприклад, дієва допомога у вирішенні нагальних побутових питань, а також організації виставок, виданні художніх монографій та каталогів. Представники творчих спілок висловили готовність до творчої співпраці з владою, яка могла б мати форму державного замовлення на виконання тих або інших профільних робіт, наприклад, тих же дизайнерських або художніх.

Микола Костяк зазначив, що поза сумнівом, органи виконавчої влади не залишать без уваги озвучені на зустрічі питання і прохання творчої еліти Херсонщини. “Про Херсонщину повинні говорити. На Херсонщині все є – і влада, і інтелігенція. Треба об’єднатися, щоб завтра ми жили краще, ніж сьогодні. Я бачу перспективу розвитку нашого регіону. Багато чого ми започаткували ще у минулому році. Сьогодні треба чітко відчувати кожний крок, який ми робимо. В житті не треба зупинятися. Ми відновимо , піднімемо і розвинемо наш славетний край”, – підкреслив керівник області.

У зустрічі взяли участь представники творчих спілок: обласної первинної організації міжрегіонального Одеського відділення Національної спілки театральних діячів України, обласного відділення Національної спілки художників України, обласної організації Національної спілки журналістів України, обласного відділення Національної спілки фотохудожників України, обласного відділення Національної спілки письменників України, обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, обласного осередку Всеукраїнської хореографічної спілки, обласного відділення Асоціації діячів естрадного мистецтва України, обласної організації Національної спілки архітекторів України, обласного осередку Спілки дизайнерів України, Всеукраїнської мистецької громадської організації “Режисери України” та Національної спілки кінематографістів України.

За матеріалами управління  у справах преси та  інформації  ОДА

В закладки!

Можливо буде цікаво:

  1. Микола Костяк провів зустріч із головами галузевих профспілкових організацій області
  2. Микола Костяк вручив ключі від автомобілів працівникам райвідділів УМВС України в Херсонській області
  3. Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив державні нагороди України
  4. Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив ключі від новеньких автомобілів інвалідам війни
  5. Микола Костяк відвідав Херсонський автозбиральний завод “АнтоРус”
Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *