Працівники Білозерського райвідділу міліції затримали двох 18-річних безробітних, на рахунку яких 10 фактів крадіжок з будинків та магазинів. Останньою жертвою зловмисників стала 30-річна жінка, у якої з дому винесли ноутбук, мобільний телефон та 300 гривень.

Правоохоронці стали відпрацьовувати раніше судимих та неблагополучних жителів. Під підозру потрапив 18-річний хлопець, який притягався до відповідальності за крадіжки. Коли міліціонери прийшли до нього додому, він одразу ж став тікати. При обшуку його помешкання оперативники знайшли кілька мобільних телефонів та золоті прикраси. Пояснити їх походження він не міг. При перевірці виявилось, що усі телефони крадені. Потім хлопець видав ім’я свого спільника, якого невдовзі затримали. Вони пояснили, що проникали до помешкань вночі, підібравши ключі або вибивши вікно. Виносили тільки цінні речі: телевізори, ноутбуки, прикраси, телефони та гроші. Крадене продавали на ринку в Херсоні.

За даними фактами порушено кримінальну справу за ч.3 ст.185 Кримінального Кодексу України “Крадіжка” (карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років).

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *