30 грудня 2010 року,  голова обласної державної адміністрації Микола Костяк вручив ключі від п’ятьох автомобілів інвалідам війни. “Сьогодні процеси реформ в нашій державі поступово набирають обертів. Президент України Віктор Янукович прийшов до влади із програмою “Україна для людей”. І сьогоднішня подія – тому підтвердження. Я впевнений, – об’єднавши наші зусилля ми багато чого зробимо на благо мешканців Херсонщини”, – підкреслив Микола Костяк. На урочистій події були присутні голова обласної ради Віктор Пелих та Херсонський міський голова Володимир Сальдо.

Загалом, Міністерством праці та соціальної політики України на Херсонську область розподілено 43 автомобілі, з них 22 автомобілі для інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни та війни з Японією і 21 автомобіль для інших автомобілів. За останні два місяці 18 інвалідів війни І групи отримали автомобілі, а сьогодні ще 5 людей з обмеженими можливостями отримали ключі від новеньких автомобілів. Крім того, автомобілем, придбаним за рахунок коштів обласного бюджету, забезпечено воїна-інтернаціоналіста Юрія Русановського.

Голова обласної державної адміністрації Микола Костяк привітав ветеранів з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, щастя та благополуччя. У свою чергу, ветерани подякували керівництву області за довгоочікуваний подарунок.

За матеріалами управляння у справах преси та інформації ОДА

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *