Про це повідомив міський голова Володимир Сальдо. Техніка придбана за рахунок коштів міського бюджету відповідно до програми модернізації комунального підприємства. Для цього в міському бюджеті на 2010 р. були спеціально передбачені 500 тис. грн.

«Це конкретний приклад роботи, призначеної для швидкого сучасного ремонту. Ми працюємо в умовах живого міста, мережі підприємства проходять вздовж постійно працюючих шляхів, підприємств, будинків тощо. Тож, подібна пересувна техніка дозволить більш швидко, оперативно реагувати на аварійні ситуації, що, звісно, піде, в першу чергу, на користь міської громади», – зазначив Володимир Сальдо.

«Придбані машини дуже високої якості, – розповів директор МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона»  Ігор Козаков, —  на 2011 р. у міському бюджеті передбачені 1 млн. 700 тис грн., на які ми плануємо придбати ще 2 автомашини АСАМ-101, а також 2 екскаватори (потужний та невеличкий маневрений). Тож, поступово здійснюватиметься системне переоснащення всього рухомого складу підприємства (близько 100 машин)».

Ремонтно-відновлювальні автомашини АСАМ-101, оснащені електрозварювальними агрегатами, призначені для виконання ремонтних робіт на мережах водопостачання, можуть бути задіяні на інших об’єктах, де є необхідність виконання електрозварювальних робіт. Автомобілі працюють на дизельному пальному, є економічними і зручними в експлуатації.

Дані автомобілі були обладнані і поставлені ТОВ «Промислово-комерційна компанія «Будшляхмаш» (м. Київ), яка стала переможцем у проведених відкритих торгах.

За матеріалами УГЗ Херсонської міської ради

Можливо буде цікаво:

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *