Затверджено додаткові ліміти споживання енергоносіїв (тепло-, водо-, газо-, електропостачання) у фізичних обсягах по кожному бюджетному закладу та установі (дошкільні та позашкільні заклади, загальноосвітні,  спеціалізовані, спортивні школи,  лікарні тощо) на 2010 р.

Згідно з рішенням, контроль за споживанням енергоносіїв у підвідомчих закладах та установах у межах затверджених лімітів у фізичних обсягах встановлюють керівники виконавчих органів міської ради.

Враховуючи клопотання директора ТОВ «Херсонтепломережі», погоджено тариф для ТОВ «Херсонтепломережі» в розмірі економічно обґрунтованих витрат на транспортування теплової енергії виробництва ПАТ «Херсонська ТЕЦ» – 82, 09 грн./Гкал. Рішенням виконкому передбачено введення його в дію разом із тарифами на теплову енергію ПАТ «Херсонська ТЕЦ», затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14 грудня 2010 р. №1746.

Виконком погодив зміни до міського бюджету на 2010 р., які передбачають розподіл субвенції, що надійшла з державного бюджету, та здійснення розрахунків за поставку насосів для цілодобового постачання води у Шуменському мікрорайоні.

Прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету управлінню освіти міської ради на безповоротній основі в сумі 19 тис. 500 грн. для капітального ремонту системи опалення Херсонського дитячого дошкільного закладу №82 по вул. Дорофєєва, 20-б.

Виконком міської ради погодив проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2011 рік».

Рішенням виконкому затверджено відкориговані плани робіт управління доріг міської ради на 2010 р. Мова йде про такі види робіт як: поточний ремонт проїжджої частини вулиць, поточний ремонт під’їзних шляхів до міських кладовищ, технічне обслуговування дорожніх знаків та світлофорних об’єктів, підняття, установку (заміну) люків та решіток тощо.

Завершилось засідання виконкому на приємній ноті. Міський голова Володимир Сальдо запропонував усім бажаючим членам виконкому долучитись до загальноміського святкування Нового року, що відбуватиметься о 2.00 1 січня 2011р., біля головної міської ялинки на площі Героїв Сталінграду.

За матеріалами УГЗ Херсонської міської ради

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *