Нещодавно, під час оперативно-профілактичних заходів щодо упередження виплати заробітної плати «у конвертах» співробітники УПМ ДПА у Херсонській області отримали інформацію про діяльність підпільного хлібопекарського цеху.
Як з’ясувалося, у Білозерському районі без жодних дозволів санітарно-епідеміологічної станції та Херсонського міського виконавчого комітету на розміщення об’єкта торгівлі, громадського харчування та сфери послуг приватний підприємець відкрив хлібопекарський цех. Крім того, у цеху працювало 10 найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.
Під час перевірки вилучено лінію для випічки хлібобулочних виробів орієнтовною вартістю 450 тис.грн та мішки з мукою у кількості 620 шт. вагою 50 кг кожен, загальною вартістю 74,4 тис. грн.
Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей на більше ніж півмільйона гривень. На підприємця складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.164 КпАП України. Матеріали перевірки направлені до прокуратури для вирішення питання щодо порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст.172 КК України.

За матеріалами управління  у справах
преси та  інформації  ОДА.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *