II сесія Херсонської міської ради VI скликання відбулась наполовину. Міський голова Володимир Сальдо вирішив розділити сесію на дві частини. Розгляд питань другої частини про призначення заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та про утворення виконавчого комітету Херсонської міської ради VI скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу  за ініціативою мера та відповідним рішенням депутатів було перенесено на наступне засідання.

На II сесії було затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2010 року, внесення змін до міського бюджету на 2010 рік, положення про постійні комісії міської ради VI скликання, та Положення про помічника-консультанта, депутата міської ради VI скликання та затвердження Регламенту Херсонської міської ради VI скликання.
Зміни до Регламенту, запропоновані фракцією ВО «Батьківщина» були затверджені частково, а саме прийняті пропозиції : розповсюдження інформації про роботу міської ради в різних засобах масової інформації та оприлюднення на веб-сайті Херсонської міської ради текстів прийнятих рішень та результатів голосувань по питаннях порядку денного, а також деякі інші питання.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *