Головою обласної державної адміністрації затверджено план заходів щодо підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при обласній державній адміністрації. У документі передбачені заходи та строки їх виконання для проведення установчих зборів Громадської ради.
Так, на веб-сайті обласної державної адміністрації буде створено розділ щодо підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради (далі – збори), в якому розміщено інформацію, підготовлену ініціативною групою, повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення зборів, порядок подання заяв для участі у них, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу, номер телефону відповідальної особи, протокол зборів і відомості про новообраний склад Громадської ради тощо.
Збори представників інститутів громадянського суспільства, які подали відповідні заявки у встановлений законодавством термін для участі у Громадській раді при обласній державній адміністрації, попередньо заплановано провести 24 грудня поточного року.

За інформацією управління у справах
преси та інформації ОДА.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *