Сьогодні голова обласної державної адміністрації Микола Костяк спільно із народним депутатом Катериною Самойлик та головою обласної ради Віктором Пелихом зробили офіційну заяву щодо ситуації, яка склалася навколо ТОВ «Херсонський машинобудівний завод».

Микола Костяк зазначив, що на сьогодні в другому читанні Верховна Рада України передала 50% Херсонського машинобудівного заводу до власності держави, чим було викликано обурення з боку нинішнього керівництва заводу. Голова обласної державної адміністрації разом із народним депутатом прокоментували відкритий лист до Президента України від народного депутата Олександра Олійника, в якому він звинуватив голову обласної державної адміністрації Миколу Костяка у намаганні відібрати завод. «Для мене головним є те, щоб на Херсонщині працювали підприємства, щоб зростав матеріальний стан мешканців, збільшувався соціальний захист населення. Останні 5 років підприємство ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» не працювало, люди були безсоромно звільнені, підприємство роздроблено на 4 частини, за останній рік було змінено кілька юридичних адрес. Все це свідчить про безхазяйність та безвідповідальність керівників підприємства. Скільки у мене вистачить сил та енергії я буду боротися за Херсонську область, щоб вона була привабливою та  процвітаючою»,  – зазначив  Микола Костяк.

Катерина Самойлик підтримала позицію голови обласної державної адміністрації і зазначила, що вона особисто як народний депутат і спільно із керівництвом області і надалі впроваджуватиме у Верховній Раді України політику відновлення промислових підприємств області. «Микола Костяк та Віктор Пелих – єдині керівники області, які за останні 5 років підтримали мене у боротьбі за відновлення роботи Херсонського машинобудівного заводу», –  зазначила народний депутат.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *