Президент України Віктор Янукович схвально оцінює  відсутність системних порушень під час місцевих виборів 31 жовтня.

«У цілому добре те, що системних порушень практично не було. Це підкреслюють і міжнародні спостерігачі, і правоохоронні органи», – сказав Президент в інтерв’ю журналістам на Донеччині.

За словами Глави держави, так само, як і на всіх виборах в усіх країнах світу, наша держава нічим не відрізнялася: «Були задоволені і незадоволені, переможці і переможені. Це життя».

Президент підкреслив, що звернувся до Українського народу, подякувавши усім, хто прийшов і проголосував 31 жовтня.

«Вибори відбулися. Безумовно, були різні технічні проблеми, але вони були пов’язані з недосконалістю українського законодавства», – наголосив Віктор Янукович.

«Це було дуже важливо, щоб були сформовані органи місцевого самоврядування, щоб люди вибрали тих, кому вони довіряють», – підкреслив Президент.

Глава держави зауважив, що робота над національним виборчим  законодавством триватиме. «Над ним ми будемо працювати, приймемо відповідні закони, які потім зведемо у Виборчий кодекс, що працюватиме на виборах усіх рівнів. Ми покінчимо з тим, щоб закони приймалися «під вибори», – заявив Президент.

“Так, звичайно, є в людей певне розчарування. Є недостатня робота влади, є питання, які накопичувалися роками, і їх неможливо вирішити миттєво”, – відзначив також Віктор Янукович, додавши, що в країні триває економічна криза.

Глава держави підкреслив, що виходу із кризи будуть сприяти реформи, але не можна розраховувати, що вони будуть проведені швидко. “У нас немає ілюзій, що ми все відразу й швидко вирішимо. Але поступово ми виведемо країну із кризи. Поступово ми будемо покращувати життя людей”, – відзначив Президент.

За словами Глави держави, влада має намір обговорювати всі свої реформи із громадськими організаціями й з людьми. “Але я говорю прямо, що ці реформи не будуть працювати відразу. Ефект від цих реформ ми почнемо одержувати дещо пізніше”, – резюмував Віктор Янукович.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *