Станом на 21.00 31 жовтня 2010 року до органів внутрішніх справ області надійшло 11 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом, з яких знайшли своє підтвердження лише два факти.

Так, до чергової частини Новокаховського міськвідділу міліції надійшла інформація про те, що під час голосування подружжя пенсіонерів зайшли разом до кабінки, щоб проголосувати, чим порушили правила виборчого процесу. Після зауваження наглядача пенсіонер розірвав бюлетені своєї дружини. За даним фактом було складено адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Дрібне хуліганство”.

До чергової частини Цюрупинського райвідділу міліції надійшло повідомлення  про те, що місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння  прийшов на виборчу дільницю та пошкодив отримані бюлетені. За даним фактом було складено адміністративний протокол за ст.178 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді».

Загалом, надзвичайних подій та грубих порушень громадського порядку на території Херсонської області, пов’язаних з виборчим процесом,  не допущено.

Зареєстровано: 3 факти втрати печаток, 7 фактів втрати свідоцтва про державну реєстрацію, 13 фактів розповсюджень агітаційних листівок (з порушенням законодавства).

До чергової частини Верхньорогачицького РВ УМВС надійшло повідомлення від голови дільничної виборчої комісії, про виявлення 208 недійсних бюлетенів, на яких зазначений номер іншої дільничної виборчої комісії. 27 виявлених бюлетенів були використані для голосування громадянами.

До чергової частини Суворовського РВ УМВС 0 10.30 надійшло повідомлення, що невідомі особи облили фарбою чорного кольору і зробили надпис «Сопротивляйся» на будівлі громадської приймальні Херсонської обласної організації однієї з політичний партій. На місці події проводилось фотографування, вилучена пляшка з під фарби. За даним фактом прокуратурою Суворовського району м. Херсона порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство».

В Херсонській області на охорону територіальних виборчих комісій та дільничних виборчих комісій було задіяно 1399 працівників міліції. Охорону громадського порядку під час виборчого процесу здійснювали 2182 працівника міліції та 3273 члени громадських формувань і громадських помічників дільничних інспекторів міліції.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *