25 жовтня у с.Садок Великоолександрівського району у власному будинку було виявлено тіло 66-річної пенсіонерки. Жінка померла насильницькою смертю – їй завдали численних ножових поранень у живіт. Тіло знайшла робітниця, яка проживала разом з сином по сусідству.

Донька жертви повідомила міліціонерам, що з будинку зникло близько 60 тисяч гривень. Її мати мешкала в Одеській області, а до села приїхала на прохання доньки, щоб пригледіти за будинком. Родина мала велике господарство, тож на них працювало кілька місцевих жителів. Правоохоронці опитали їх усіх, крім одного: 22-річного хлопця не було вдома. Молодий чоловік уже мав судимість за крадіжку. Нещодавно він знову скоїв злочин і його викликали до суду. Але там хлопець не з’явився. Правоохоронці відпрацювали його зв’язки і встановили, що він може знаходитись у Скадовську. Оперативники виїхали туди і затримали підозрюваного. На момент затримання чоловік був у нетверезому стані. У кишенях міліціонери вилучили лише 23 тисячі гривень. Більшість суми чоловік прогуляв та витратив на одяг. У райвідділі міліції він розповів, що хотів назавжди поїхати з села, а грошей на це не мав. Тому і вирішив забрати кошти у людей, на яких працював. Вночі він пробрався до будинку і одразу ж попрямував до кімнати, де зберігалися кошти. Але там спала мати господині, яка прокинулась від шуму і стала кликати на допомогу. Щоб позбавитись небажаного свідка, зловмисник кілька разів вдарив її ножем у живіт.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.2 ст.115 Кримінального Кодексу України “Умисне вбивство” (карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років).

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *