Шановні колеги,

з метою запобігання фальсифікаціям під час голосування на виборах міського голови у м. Херсоні 31.10.2010 року, силами видання “Постфактум” на кожній виборчій дільниці м. Херсон з 09.00 до 21.00 буде проводитись незалежне опитування респондентів щодо вибору за того чи іншого кандидата на посаду мера м. Херсона. Екзит-пол спрямований на відображення реальних результатів голосування та унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі. Результати опитування у режимі онлайн будуть відображатись 31 жовтня 2010 року з 09.00 до 21.00 на сайті видання.

У зв’язку з тим, що ст. 53 ЗУ “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим , місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”  заборонено оприлюднивати до закриття виборчих дільниць у день голосування результати опитування виборців щодо їх волевивлення під час голосування, то 31.10.2010 року на сайті видання в режимі онлайн будуть відображатись результати опитування осіб , що здійснили свій вибір за того чи іншого кандидата на посаду мера м. Херсон, на тему  “Якому саме з перелічених 18 алкогольних напоїв Ви сьогодні надасте перевагу? “. Дані будуть оновлюватись кожні 2 години, починаючи з 11.00.

Офіційне оприлюднення результатів опитування виборців щодо їх волевиявлення під час голосування за того чи іншого кандидата на посаду міського голови м. Херсон буде здійснено на сайті видання після закриття виборчих дільниць.

Лариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

УВАГА! НЕЗАЛЕЖНИЙ ЕКЗИТ-ПОЛ! – ОНОВЛЕНО 31.10.2010 !!: 3 комментария

  1. А как на счет того, что все комментарии, а тем более результаты экзит-поллов должны быть опубликованы только после закрытия избирательных участков? Законность вас не интересует, как и все, что делает Партия регионов???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *